top of page

Bezpłatne spotkanie dotyczące profilaktyki słuchu w Ośrodku Pomocy Społecznej oraz bezpłatne badanie słuchu!


Badanie Słuchu Białołęka


W dzisiejszych czasach troska o zdrowie staje się coraz ważniejsza, a profilaktyka staje się kluczowym elementem dbania o swoje dobrostan. Dlatego też Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne spotkanie poświęcone profilaktyce słuchu, które odbędzie się 16 marca 2024 roku w godzinach 11:00-16:00.


Spotkanie odbędzie się w Miejscu Aktywności Lokalnej Przystanek Porajów, mieszczącym się przy ul. Porajów 14. Jest to doskonała okazja dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat zdrowia swojego słuchu oraz skorzystać z bezpłatnego badania słuchu.


Wykład na temat profilaktyki słuchu będzie otwarty dla wszystkich chętnych - wystarczy przyjść w odpowiednim czasie. Natomiast jeśli chcesz skorzystać z bezpłatnego badania słuchu, konieczne jest wcześniejsze zapisanie się pod numerem telefonu 22-403-59-57.


Celem spotkania jest nie tylko edukacja na temat znaczenia profilaktyki słuchu, ale także umożliwienie osobom zainteresowanym skorzystania z bezpłatnych badań, które pozwolą na ocenę stanu swojego słuchu oraz ewentualne wczesne wykrycie ewentualnych problemów.


Nie czekaj - dołącz do naszego spotkania i zadba o swoje zdrowie słuchu! Zapraszamy serdecznie! 😃

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page