top of page

Bal dla Dzieci 'W Krainie Dzikich Stworów' – Zapraszamy na Wyspę Przygód i Tańca!


dzieci bialoleka

8 lutego o godzinie 17.30 zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 8 lat na niezwykły bal pt. „W krainie dzikich stworów”. To wyjątkowa okazja dla najmłodszych, aby wyruszyć na wyspę pełną dzikich stworzeń i przeżyć niezapomniane przygody. Przygotujcie się na taniec dzikości, emocjonujące zadania, pomysłowość i odwagę, które będą niezbędne do odkrycia tajemnic wyspy.


Podczas balu uczestnicy będą mieli okazję spotkać niezwykłe postacie, wykonać różnorodne zadania i wykazać się sprytem. Każde wyzwanie będzie krokiem do odkrycia kolejnych tajemnic wyspy. A co najważniejsze, bal będzie pełen tańca i muzyki! Dzieci będą miały szansę odtańczyć z dzikimi stworami i poczuć prawdziwą dzikość rytmów.


Zachęcamy wszystkie dzieci do przyjścia w kreatywnych przebraniach, które pozwolą im wczuć się w atmosferę dzikiej wyspy. Na bal obowiązują zapisy, dlatego nie czekajcie i zarezerwujcie miejsce dla swoich pociech już dziś. To będzie głośna, taneczna i wesoła przygoda, która z pewnością pozostanie w pamięci najmłodszych na długo.


Przygotujcie się na niezapomnianą przygodę „W krainie dzikich stworów”, gdzie każdy taniec i każda gra to krok do niesamowitych odkryć. Czekamy na wszystkie dzieci, gotowe do zabawy i tańca w tym magicznym świecie!

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page