top of page

Apel Policji z Białołęki: Poszukiwany w Sprawie Kradzieży Paliwa


Źródło zdjęć: praga-polnoc.policja.gov.pl


Policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Białołęka prowadzą intensywne działania mające na celu ustalenie tożsamości mężczyzny podejrzewanego o kradzież paliwa, do której doszło 10 października 2023 roku. Sprawa dotyczy posłużenia się kradzionymi tablicami rejestracyjnymi, co zwiększa skalę przestępstwa.

Według opublikowanego opisu, poszukiwany mężczyzna ma około 35 lat, wzrost około 175 cm, czarne włosy i był ubrany w ciemną kurtkę, czarny kaszkiet, biały t-shirt, ciemne spodnie oraz czarne buty z charakterystycznym logiem „Adidas” i białą podeszwą.


Wzywamy wszystkich, którzy mogą posiadać informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości podejrzanego, do kontaktu z policją. Można to zrobić osobiście w siedzibie jednostki przy ulicy Myśliborskiej 65, telefonicznie pod numerami:

47 723-52-20 lub 47 723 52 23, a także drogą mailową na adres:


Policja gwarantuje pełną anonimowość i zachęca do współpracy, która może okazać się kluczowa w rozwiązaniu sprawy oznaczonej numerem KP-D-II-8080/23.

To apel o czujność i solidarność społeczną, by wspólnie przyczynić się do wykrycia i ukarania sprawców przestępstw, które naruszają poczucie bezpieczeństwa i porządku publicznego.
1 commento

Valutazione 0 stelle su 5.
Non ci sono ancora valutazioni

Aggiungi una valutazione
Ospite
31 gen

Intensywne działania w sprawie z października 2023, szukają świadków w lutym 2024

Mi piace
bottom of page