top of page

Anna Rusowicz - Gwiazda muzyki retro zaprasza na koncert walentynkowy na Białołękę


anna rusowicz koncert bialoleka

Białołęka wita luty romantycznymi dźwiękami, a serca miłośników muzyki biją mocniej na myśl o zbliżającym się koncercie walentynkowym Anny Rusowicz.


Już 10 lutego o godzinie 19:00, na scenie rozbrzmiewać będą utwory, które przeniosą słuchaczy w kolorowe lata 60. i 70., jak również zupełnie nowe aranżacje z nadchodzącego albumu artystki.


O Annie Rusowicz:

Anna Rusowicz, laureatka czterech Fryderyków, cieszy się uznaniem zarówno wśród fanów muzyki retro, jak i szerszej publiczności. Córka legendarnej Ady Rusowicz, Anna kontynuuje muzyczną tradycję, wprowadzając jednak własny, unikalny styl. Jej twórczość charakteryzuje lekkość, pogoda ducha i wyjątkowa dbałość o detale muzyczne. Znana z płyt, które zdobyły status złotych, Anna Rusowicz jest symbolem muzycznej doskonałości i artystycznej odwagi.


Zapowiedź koncertu:

Na zbliżającym się koncercie, artystka zaprezentuje materiał z nadchodzącego albumu, który zapowiadają single takie jak "TOBIE", "Ciebie kochać chcę", "Co się stało z naszą miłością" i "Plan na miłość". Premiera albumu jest zaplanowana na wiosnę 2024, a koncert będzie wyjątkową okazją do przedpremierowego doświadczenia nowych dźwięków w repertuarze Anny Rusowicz. Oczywiście, nie zabraknie również dobrze znanych i lubianych utworów z poprzednich płyt, które z pewnością rozbudzą nostalgiczne uczucia i przypomną o złotej erze muzyki.


Dodatkowe informacje:

W trosce o rodziny i ich potrzeby, organizatorzy koncertu, w ramach projektu WYCHODZĘ Z RODZICAMI, zapewniają opiekę nad dziećmi w wieku 3-8 lat. To wyjątkowe udogodnienie pozwala rodzicom cieszyć się kulturą bez obaw o dobro najmłodszych.


Koszt koncertu: 60 zł. Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem mailowym kasa@bok.waw.pl lub numerem telefonu 22 300 48 00 wew. 2.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page