top of page

Alicja Majewska Rozświetla Białołękę Swoim Głosem - relacja


Źródło zdjęć: facebook Urząd Dzielnicy Białołęka


W piątkowy wieczór Białołęcki Ośrodek Kultury stał się areną niezapomnianego wydarzenia muzycznego. Na scenie pojawiła się Alicja Majewska, jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych postaci polskiej sceny muzycznej, aby dać wyjątkowy koncert, który na długo pozostanie w pamięci mieszkańców Białołęki.


Wydarzenie zostało uroczyście otwarte przez Annę Majchrzak, Zastępczynię Burmistrza Dzielnicy Białołęka, która przywitała wszystkich przybyłych gości, wprowadzając w atmosferę wieczoru pełnego muzycznych wrażeń. Koncert Alicji Majewskiej był wyjątkowy nie tylko ze względu na jej niepowtarzalny głos, ale także dzięki towarzyszącemu jej na scenie wybitnemu kompozytorowi i autorowi tekstów, Włodzimierzowi Korczowi. Ich współpraca artystyczna jest gwarancją najwyższej jakości muzycznych doznań.


Dodatkowego uroku całemu wydarzeniu dodało akompaniament Warsaw String Quartet, które swoją mistrzowską grą na instrumentach smyczkowych dopełniło każdą z piosenek, tworząc niepowtarzalny klimat. Repertuar koncertu, w którym znalazły się największe przeboje Alicji Majewskiej, poruszył serca białołęckiej publiczności, przypominając o uniwersalności i ponadczasowości jej twórczości.

Koncert Alicji Majewskiej na Białołęce pokazał, jak wielką moc mają wspólne chwile spędzone na aprecjacji sztuki i muzyki. Wydarzenie to nie tylko umożliwiło mieszkańcom dzielnicy bezpośrednie spotkanie z wybitnymi artystami, ale również przyczyniło się do wzbogacenia kulturalnego życia Białołęki, udowadniając, że muzyka jest językiem, który łączy ludzi bez względu na wiek czy pochodzenie.


Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page