top of page

Alicja Majewska z Koncertem w Białołęckim Ośrodku Kultury


alicja majewska koncert bialoleka

2️⃣6️⃣ stycznia 2024 roku o godzinie 13:00 Białołęcki Ośrodek Kultury przy ulicy Van Gogha 1 stanie się areną wyjątkowego wydarzenia muzycznego. Właśnie wtedy na scenie wystąpi wybitna polska piosenkarka Alicja Majewska, znana ze swojego niepowtarzalnego, ciepłego głosu i ponadczasowych przebojów. Towarzyszyć jej będą Włodzimierz Korcz, wybitny kompozytor i pianista.


Alicja Majewska to artystka, która od lat zachwyca swoim talentem i emocjonalnością wykonań. Jej kariera muzyczna rozpoczęła się w latach 70., kiedy to zaczęła śpiewać w zespole Partita. Szybko zyskała popularność jako solistka dzięki takim hitom jak "Odkryjemy miłość nieznaną" czy "Wszystko może się stać". Jej twórczość to połączenie lirycznych ballad, piosenek o miłości oraz utworów z przesłaniem.


Włodzimierz Korcz, współpracujący z Majewską od lat, jest cenionym kompozytorem i pianistą. To właśnie on jest autorem wielu utworów, które stały się przebojami w jej wykonaniu. Jego talent i wyczucie stylu doskonale uzupełniają wokalne możliwości Alicji Majewskiej.


Warsaw String Quartet, który będzie im towarzyszył, to z kolei jeden z najbardziej szanowanych zespołów kameralnych w Polsce, który słynie z doskonałych interpretacji i wyjątkowego brzmienia.


Koncert w Białołęckim Ośrodku Kultury będzie wyjątkową okazją do przeżycia tych wszystkich utworów na żywo. Bezpłatne wejściówki są dostępne od 19 stycznia w kasach ośrodka. To wydarzenie, które z pewnością przyciągnie miłośników dobrej polskiej muzyki, a także wszystkich, którzy pragną spędzić czas w towarzystwie pięknych melodii i niezapomnianych emocji.


Nie przegapcie tej wyjątkowej muzycznej podróży z Alicją Majewską, Włodzimierzem Korczem i Warsaw String Quartet w Białołęckim Ośrodku Kultury. To nie tylko koncert, to spotkanie z muzyką, która od lat rozbrzmiewa w sercach słuchaczy. Zapraszamy na to niezwykłe wydarzenie, by wspólnie celebrować piękno polskiej piosenki.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page