top of page

Akademia Wychowawcy Małego Dziecka Otwiera Wiosenną Edycję Szkoleń dla Przyszłych Opiekunówżłobek białołęka

Wiosna to czas odnowy i doskonała okazja do zdobycia nowych umiejętności, szczególnie dla tych, którzy marzą o pracy z najmłodszymi. Akademia Wychowawcy Małego Dziecka zaprasza na wiosenną edycję bezpłatnych szkoleń, skierowanych do osób zainteresowanych pracą w żłobkach i jako dzienni opiekunowie. To wyjątkowa szansa dla wszystkich, którzy chcą rozwijać się w tej ważnej i odpowiedzialnej roli.


Szkolenia odbędą się w Żłobku nr 62 na Bielanach przy ulicy L. Tołstoja 2, w okresie od marca do maja 2024 roku. Zajęcia zaplanowano w trybie weekendowym, aby umożliwić udział jak największej liczbie uczestników. Program szkolenia został przygotowany tak, aby dostarczyć przyszłym opiekunom kompleksowej wiedzy i praktycznych narzędzi niezbędnych w codziennej pracy z dziećmi.


Dla zainteresowanych udziałem w szkoleniach Akademia przygotowała formularz zgłoszeniowy dostępny online: LINK.


Dodatkowe informacje o programie, warunkach uczestnictwa oraz szczegółach organizacyjnych można uzyskać bezpośrednio na stronie Akademii lub kontaktując się telefonicznie bądź mailowo z organizatorami: LINK.


Nie przegap tej wyjątkowej okazji do zdobycia cennych kwalifikacji w opiece nad najmłodszymi. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w wiosennej edycji szkoleń w Akademii Wychowawcy Małego Dziecka i dołączenia do grona profesjonalistów wspierających rozwój i dobrostan naszych dzieci.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page