top of page

Akademia Umysłu powraca do Czytelni Naukowej: Odkryj Potęgę Umysłu! Zajęcia dla Seniorów!


senior pamięć białołęka

Czytelni Naukowej Nr XX znów stanie się miejscem fascynujących podróży po zakamarkach umysłu! Serdecznie zapraszamy wszystkie seniorki i seniorów na wyjątkowe spotkanie, które odbędzie się 21 lutego o godzinie 9:00. To niezwykła okazja do angażującej zabawy oraz jednoczesnego rozwijania kluczowych umiejętności intelektualnych.


Akademia Umysłu, programy i gry edukacyjne, będą głównymi bohaterami tego wydarzenia. Ich celem jest nie tylko rozwijanie potencjału umysłowego osób w każdym wieku, ale także wspieranie seniorów w utrzymaniu sprężystości umysłu i poprawie pamięci. Wykorzystując interaktywne gry edukacyjne, uczestnicy będą mieli okazję skutecznie ćwiczyć pamięć i koncentrację, jednocześnie dostarczając sobie wielu satysfakcjonujących doświadczeń.


Dlaczego warto wziąć udział? Akademia Umysłu oferuje nie tylko rozrywkę, ale przede wszystkim skuteczne narzędzia do rozwijania inteligencji i utrzymania zdrowego umysłu. Niezależnie od tego, czy chcesz doskonalić swoje umiejętności w pracy czy szkole, czy po prostu czerpać przyjemność z nauki i ćwiczeń, Akademia Umysłu® zapewni Ci niezapomniane doznania.


Zapisy na wydarzenie są już otwarte! Aby wziąć udział, wystarczy skontaktować się telefonicznie pod numerem 22 614 64 35, mailowo na adres czytn20@bibliotekabialoleka.pl lub osobiście odwiedzić Czytelnię Naukową.


Nie zwlekaj - dołącz do naszej akademii i odkryj potęgę swojego umysłu!

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page